راهنمای استفاده از سامانه

  • راهنما
  • نویسنده: superadmin
  • تاریخ: ۰۴ خرداد ۱۴۰۱

 

دستورالعمل ورود به سامانه رفاه و رزرو اقامتگاه

 

به سامانه رفاهی دانشگاه اصفهان به نشانی https:\\refah.ui.ac.ir  مراجعه  نمایید

و یا از لینک آن که در بخش "سایر نرم افزارها" ی سامانه اتوماسیون اداری قرار داده شده استفاده نمایید.

 

      در صفحه ابتدایی برنامه قادر خواهید بود اخبار و اطلاعیه های رفاهی را ملاحظه فرموده و از وضعیت اقامتگاههای دانشگاه و یا مراکز اقامتی طرف قرارداد با دانشگاه مطلع شوید.

 

 

با کلیک بر روی گزینه "رزرو اقامتگاهها" و تعیین بازه زمانی مورد نظر، می توانید بدون ورود با نام کاربری از وضعیت فعال/غیر فعال بودن اقامتگاهها مطلع شوید

 

با انتخاب هر یک از اماکن رفاهی و تعیین بازه زمانی مورد نظر(ورود/خروج) امکان جستجوی دوره های فعال آن اقامتگاه را خواهید داشت

توجه داشته باشید : جهت مشاهده سوابق رزرو خود الزاما بایستی با نام کاربری خود وارد سامانه شوید.

 

 

پس از جستجوی اقامتگاه مورد نظر خود، از بین اتاق/واحدهای یافت شده، محل مناسب خود را با توجه به تعداد خواب، تعداد نفرات و هزینه اقامتگاه انتخاب نموده و گزینه "مشاهده تقویم و رزرو" را کلیک کنید.

توجه داشته باشید : "قیمت درج شده در این صفحه، قیمت پایه/آزاد آن واحد اقامتی می باشد(بدون لحاظ یارانه رفاهی و تعداد روز اقامت و نوع استخدام) و قیمت اصلی آن با توجه به ایام پیک/غیر پیک و تعداد روزهای انتخابی پس از تکمیل رزرو قابل مشاهده است.

 

 

با ورود به صفحه تقویم روزها، وضعیت روزهای مرتبط با آن واحد اقامتی را مشاهده و از وضعیت فعال/غیر فعال بودن و هزینه آن آگاه خواهید شد.

 توجه داشته باشید : تعداد روزهای هر دوره در بالای آن درج شده است(مثلا : از شنبه 27 شهریور بمدت 1 شب).لذا روزهای اقامت خود را از این طریق مد نظر قراردهید.

همچنین نوع رزرو(آنلاین، با تایید مدیریت، قرعه کشی) بیانگر فرآیند رزرو مکان های اقامتی بوده و ممکن است در زمان های مختلف سال(پیک/غیر پیک) متفاوت باشد.

رزرو آنلاین: دوره هایی که بدین صورت تعریف شده اند، با تکمیل فرم رزرو، متقاضی به درگاه بانکی وصل خواهد شد و پس از پرداخت هزینه، معرفی نامه مربوطه صادر شده وفرآیند ثبت نام به پایان می رسد.

با تایید مدیریت: در این نوع دوره ها، پس از تکمیل فرم تقاضا، این رزرو توسط اداره رفاه تایید می شود و پس از آن متقاضی از طریق درگاه بانکی هزینه آن را پرداخت کرده و سپس فرم معرفی نامه بصورت الکترونیک صادر می شود.

قرعه کشی: در بازه زمانی که توسط اداره رفاه اعلام می شود، متقاضیان نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از طریق قرعه کشی الکترونیکی و بر مبنای امتیاز، افراد منتخب اعلام و پس از پرداخت هزینه از طریق درگاه بانکی معرفی نامه الکترونیک صادر می شود.

 

توجه داشته باشید : تعداد نفرات نباید از ظرفیت اتاق/واحد بیشتر باشد. همچنین نفرات اضافی (تا سقف ظرفیت اتاق/واحد) مشمول هزینه مجزا طبق تعرفه اداره رفاه خواهند شد.

توجه داشته باشید : در برخی از مکان های اقامتی مانند مشهد مقدس، تعداد واحد های اقامتی متنوع می باشد.لذا در صورتی که به تقویم یکی از واحدها رجوع نموده و روزهای مورد نظر خود را نتوانستید انتخاب کنید به سایر واحد ها نیز سرکشی نموده و انتخاب خود را از میان سایر واحد ها انجام دهید.

توجه داشته باشید : در رزرو برخی از مکان های رفاهی(مانند چادگان) در مرحله تکمیل اطلاعات، مشخصات پلاک خودرو و یا همراهان نیز اخذ خواهد شد.

 

سایر امکانات این سامانه ان شاالله در روزهای آینده تکمیل و به اطلاع همکاران محترم خواهد رسید.